Menu
INSPORT NUTRITION PERFECT ISOLATE PROTEIN 700 G +

INSPORT NUTRITION PERFECT ISOLATE PROTEIN 700 G

0 Recenzje

69,00 zł

New product

4 Items

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI IZOLAT BIAŁKA SERWATKOWEGO !

Więcej szczegółów

- +

PERFECT ISOLATE PROTEIN  firmy Insport Nutrition jest to odżywka wysokobiałkowa ,zawierająca najwyższej jakości izolat białka serwatki .

Produkt charakteryzuje się doskonałą przyswajalnością , szybkim czasem wchłaniania , a także dużą zawartością aminokwasów egzogennych BCAA oraz EAA w porcji, które skutecznie hamują katabolizm oraz przyczyniają się do szybszej regeneracji potreningowej.

Jest to szczególnie istotne dla osób trenujących sporty siłowe , wytrzymałościowe, oraz wytrzymałościowo-siłowe, gdzie odpowiednia podaż wysokiej jakości białka w diecie przyczynia się do budowy oraz utrzymania beztłuszczowej masy mięśniowej. 
Kolejne niezwykle ważne cechy którymi charakteryzuje się Perfect Isolate Protein to bardzo niska zawartość cukru oraz tłuszczu, co jest niezwykle istotne przy utrzymaniu prawidłowej wagi ciała.

Dawkowanie:

Jednorazową porcję preparatu 30 g. (1,5 miarki) rozpuścić w 200-250 ml wody lub mleka. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu, 2-3 porcje dziennie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

INSPORT NUTRITION PERFECT ISOLATE PROTEIN 700 G

INSPORT NUTRITION PERFECT ISOLATE PROTEIN 700 G

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI IZOLAT BIAŁKA SERWATKOWEGO !

Podobne produkty