Menu
INSPORT NUTRITION CITRULLINE MALATE 240 G +

INSPORT NUTRITION CITRULLINE MALATE 240 G

0 Recenzje

49,00 zł

New product

20 Items

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI JABŁCZAN CYTRULINY WZBOGACONY O WITAMINĘ B6 !

Więcej szczegółów

- +

CITRULLINE MALATE firmy Insport Nutrition to najwyższej jakości jabłczan cytruliny wzbogacony
witaminą B6 (pirydoksyną).

Jabłczan cytruliny to perfekcyjne połączenie endogennego aminokwasu cytruliny i kwasu jabłkowego, które skutkuje dużo lepszą stabilnością oraz bio przyswajalnością w stosunku do „zwykłej” cytruliny.

Jabłczan cytruliny zwiększa koncentrację argininy w organizmie która jest silnym prekursorem wydzielania tlenku azotu, ten w efekcie powoduje rozszerzenie światła naczyń krwionośnych co sprzyja większemu napływowi krwi do trenowanych mięśni powodując tak zwaną „pompę mięśniową”.

Ma to niezwykle pozytywny wpływ na poprawę parametrów wysiłkowych, przyspiesza regenerację po treningową, a większa podaż substancji odżywczych przyczynia się do efektywniejszego budowania masy mięśniowej.

Kolejną niezmiernie ważną cechą cytruliny jest jej udział w cyklu mocznikowym, neutralizuje ona bowiem działanie szkodliwego dla nas amoniaku uwalnianego w trakcie metabolizmu innych aminokwasów. Suplementacja cytruliną ma również działanie
odkwaszające, wpływając pozytywnie na równowagę kwasowo-zasadową organizmu.

Dawkowanie:

3 g. proszku (1 płaska miarka) rozpuścić w 150-200 ml wody lub soku. Spożywać jedną porcję dziennie 30 minut przed treningiem . Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Skład:

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

INSPORT NUTRITION CITRULLINE MALATE 240 G

INSPORT NUTRITION CITRULLINE MALATE 240 G

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI JABŁCZAN CYTRULINY WZBOGACONY O WITAMINĘ B6 !

Podobne produkty