(400) 888 888 868 Saler@unicase.com
59,00 zł
New product
10 Item Items
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
AŻ 4500mg CZYSTEJ BETA ALANINY W PORCJI!
PRODUKT ZAWIERA: 50 PORCJI!
Beta Alanine to produkt mający na celu maksymalne opóźnienie zmęczenia. Dzięki najwyższej czystości beta alniny oraz histydyny zwiększymy wytrzymałość i wydajnośc na treningu oraz poprawimy regenerację bezpośrednio po nim. Produkt w najczystszej postaci w proszku bez żadnych wypełniaczy!
Beta alanina wraz z L-histydyna są składnikami budulcowymi dipeptydu beta-alanyl-L-histydyny, znanego również jako karnozyna. Karnozynie przypisuje się właściwości przeciwutleniające, buforujące, wyszukiwanie wolnych rodników, a nawet neurotransmisyjne.
Karnozyna znajduje się w dużych ilościach w mięśniach szkieletowych i jest umiejscowiona w szczególności w najsilniejszym typie II włókien mięśniowych szybko drgających. Karnozyna "chwyta" jony H(+) i opóźnia spadek pH zwiększając zdolność do cięższego i dłuższego treningu. Zwiększając ilość karnozyny przez suplementację możemy wzmocnić naszą zdolność do zwalczania kwasu mlekowego, który powstaje w pracujących mięśniach.
SKŁADNIKI AKTYWNE: | Beta alanina | ||
Porcja: | 5g | ||
Ilość porcji w opakowaniu: | 50 | ||
Opakowanie: | 250g | ||
Zawartość: | w porcji(5g) | zaw: | % RWS |
Beta Alanina | 4500 mg | ||
Tauryna | 500 mg | ||
Dawkowanie:
1-2 porcja przed treningiem.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Podobne produkty