Menu
ESSENCE NUTRITION HYALURONIC ACID + 90 TABS +

ESSENCE NUTRITION HYALURONIC ACID + 90 TABS

0 Recenzje

59,00 zł

New product

10 Items

PRZEMYŚLANA KOMPOZYCJA KWAS HIALURONOWEGO , WITAMINY C, PROLINY I CHONDROITYNY !

Więcej szczegółów

- +

Czym jest kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to organiczny związek z grupy glikozaminoglikanów (GAG), który naturalnie występuje m.in. mazi stawowej. Nadaje jej lepkość i umożliwia odżywienie chrząstek.


Działanie kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy wpływa pozytywnie na stawy i skórę, poprzez poprawę jej nawodnienia, co wynika z jego właściwości do wiązania wody. Kwas hialuronowy jest obecny w skórze właściwej, gdzie współtworzny macierz międzykomórkową. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje, co powoduje powstawanie zmarszczek na skórze.


Jak działa chondroityna

Chondroityna w postaci siarczanu to naturalny składnik chrząstki stawowej. Właściwa rola chondroityny polega na zmniejszaniu tarcia między kośćmi w obrębie stawów.


Stosowanie proliny

Prolina jest aminokwasem budującym strukturę kolagenu. Suplementacja tym składnikiem pozwoli zwiększyć pulę proliny, z której organizm może tworzyć nowe łańcuchy kolagenu.


Działanie witaminy C

Witamina C pomaga w produkcji kolagenu - składnika budującego m.in. chrząstki i kości, ale również naczynia krwionośne, skórę, zęby i kości. Witamina C pełni także rolę silnego przeciwutleniacza.

Dawkowanie:

Przyjmować jedną tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Skład:

Opakowanie:90 tabl.
Masa netto:90.00 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa:Na 1 tabl. % RWS*
Kwas hialuronowy 120 mg-
Prolina 100 mg-
Siarczan chondroityny 200 mg-
Witamina C 100 mg125%

Składniki: kwas hialuronowy, prolina, siarczan chondroityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ESSENCE NUTRITION HYALURONIC ACID + 90 TABS

ESSENCE NUTRITION HYALURONIC ACID + 90 TABS

PRZEMYŚLANA KOMPOZYCJA KWAS HIALURONOWEGO , WITAMINY C, PROLINY I CHONDROITYNY !