Menu

BAIL OCHRANIACZ SZCZĘKI - NIEBIESKI

0 Recenzje

25,00 zł

New product

2 Items

Ostatnie egzemplarze!

Komfortowy, uniwersalny ochraniacz szczęki marki BAIL.  Chroni przed urazami, zapobiega kontuzjom. Doskonałe dopasowania dzięki termoformowalności.

Więcej szczegółów

- +

BAIL Ochraniacz szczęki to termoformowalny, jednoczęściowy ochraniacz na górną część szczęki renomowanej firmy BAIL. Produkt ten wykonany jest ze sprężystego i dobrze formującego się materiału, który doskonale amortyzuje uderzenia oraz zapewnia komfortowe noszenie przez całą walkę!


Ochraniacze szczęki to obowiązkowe elementy wyposażenia zawodników sportów walki. Ich zadaniem jest zapewnienie ochrony uzębienia oraz minimalizowanie uszkodzeń jamy ustnej i warg. Niestety, na rynku dominują ochraniacze o nieergonomicznym kształcie, które nie tylko są niewygodne, ale także utrudniają oddychanie podczas walki.


Prezentowany produkt chrakteryzuje się idealnym dopasowaniem do szczęki zawodnika dzięki technologii termoformowania. Dzięki temu, może on lepiej przylegać do uzębienia sportowca, umożliwiając idealną wygodę. Tak dopasowany ochraniacz nie sprawia kłopotów w trakcie walki, nie wypada i tym samym nie dekoncentruje zawodnika.

Renomowana firma
BAIL to renomowana firma produkująca osprzęt dedykowany sportom walki. Z ich produktów korzystają topowi zawodnicy w Europie i na świecie, co wynika nie tylko z atrakcyjnego designu, ale przede wszystkim z niezrównanej wytrzymałości sprzętu na trudne warunki.

Podsumowując, ochraniacz szczęki marki BAIL to trwały produkt przeznaczony dla fighterów. Zapewnia ochronę zębów, swobodne oddychanie i duże poczucie komfortu. Produkt posiada dodatkowo w komplecie pudełko do higienicznego przechowywania.

Instrukcja dopasowania:

1.Włożyć ochraniacz do wrzącej wody na 30 sekund.
2.Umieścić ochraniacz na szczęce i uformować dociskając do warg palcem.
3.Dociskać językiem boki ochraniacza, do momentu uzyskania komfortowego dopasowania.
4.Zanurzyć ochraniacz w zimnej wodzie.
5.Włożyć ponownie ochraniacz na szczękę.
6.Ponownie umieścić w zimnej wodzie w celu utwardzenia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BAIL OCHRANIACZ SZCZĘKI - NIEBIESKI

BAIL OCHRANIACZ SZCZĘKI - NIEBIESKI

Komfortowy, uniwersalny ochraniacz szczęki marki BAIL.  Chroni przed urazami, zapobiega kontuzjom. Doskonałe dopasowania dzięki termoformowalności.