Nowe 6PAK HEAT 90 KAPS +

6PAK HEAT 90 KAPS

0 Recenzje

49,00 zł

New product

10 Items

TERMOGENIK Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI !

Więcej szczegółów

- +

6PAK Nutrition Heat Caps to suplement diety zamknięty w łatwych do połknięcia kapsułkach, którego skład oparty został w głównej mierze o ekstrakty roślinne w optymalnych proporcjach. Dodatkowo wzbogacony został o kofeinę bezwodną, której zawartość w każdej porcji wynosi aż 188 mg! Termogenik polecany zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn aktywnych fizycznie, którzy za cel obrali sobie redukcję tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z zielonej herbaty i kofeina to związki wspomagające metabolizm lipidów. Udokumentowano ich wpływ na proces lipolizy.

W temacie kofeiny opublikowano stanowisko Międzynarodowego Towarzystwa Żywienia w Sporcie - opisuje się w nim wpływ ergogeniczny. Suplementacja kofeiny może wspomagać uzyskanie/poprawę formy sportowej. Szczególnie poleca się ją w wysiłkach wysoko intensywnych, próbach czasowych i sportach zespołowych.

Dotychczasowe wyniki doświadczeń pozwalają sugerować, że imbir wykazuje wpływ wspomagający w kontroli reakcji zapalnych organizmu oraz wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego, pokarmowego oraz sercowo-naczyniowego. Sugeruje się również jego wpływ na poziom sił witalnych. Wyniki badań naukowych sugerują możliwy wpływ wspomagający funkcjonowanie wątroby. Zawarte w nim bioaktywne gingerole i shogaole wykazują wielopoziomowy wpływ na organizm.

Skrzyp jest rośliną dostarczającą krzemionki, wspierającą funkcjonowanie układu kostnego. Dotychczasowe doniesienia wspierają pogląd o zwiększaniu wydalaniu wody przez nerki. Ekstrakt z mniszka lekarskiego wykazuje tożsamy wpływ – wspiera wydalanie wody przez nerki.

Kapsaicyna, pochodząca z pieprzu, może wspomagać redukcję masy ciała4. Wykazano także jej zdolność wspierania starań o utrzymanie obniżonej masy ciała po redukcji. Sugeruje się, że wpływ ten zawdzięcza maksymalizacji termogenezy oraz możliwości modulacji procesu metabolizmu tkanki tłuszczowej.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy i pochodząca z niego synefryna to natomiast substancje których potencjał w przeglądzie badań klinicznych z udziałem ludzi z 2012 ocenia się jako mogące wzmagać podstawową przemianę materii i wpływać na wydatek energetyczny.

Dawkowanie:

Przyjmować 3 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Skład:

*% Referencyjna Wartość Spożycia

6PAK Nutrition Heat Caps - 90 kaps.
Porcja:3 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu:30
Opakowanie:90 kaps.
Masa netto:56.70 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa:Na 3 kaps. % RWS*
Ekstrakt kory cynamonowca 200 mg-
Ekstrakt z zielonej herbaty 200 mg-
w tym polifenole 80 mg-
Ekstrakt z korzenia imbiru 200 mg-
w tym gingerole 10 mg-
Ekstrakt skrzypu polnego 200 mg-
Kofeina 200 mg-
w tym kofeina bezwodna 188 mg-
w tym kofeina z ekstraktu z zielonej herbaty 12 mg-
Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 200 mg-
Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy 200 mg-
w tym synefryna 12 mg-
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego 100 mg-
w tym kapsaicyna 10 mg-

Składniki: kofeina bezwodna, ekstrakt kory cynamonowca (Cinnamomum cassia Presl), ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis 0.Ktze, zawiera 40% polifenoli), ekstrakt z korzenia imbiru(Zingiber officinale, zawiera 5% gingeroli), ekstrakt skrzypu polnego (Equisetum Arvense), ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium, zawiera 6% synefryny), ekstrakt pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L., zawiera 10% kapsaicyny), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), kapsułka [woda, żelatyna, barwnik (dwutlenek tytanu)].

Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera, gorczycy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

6PAK HEAT 90 KAPS

6PAK HEAT 90 KAPS

TERMOGENIK Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI !

Podobne produkty

TREC CLENBUREXIN - 180 KAPS Okazja
TREC CLENBUREXIN ...
0 Recenzje
98,10 zł 109,00 zł
TREC CLENBUREXIN - 90 KAPS Okazja
TREC CLENBUREXIN ...
0 Recenzje
49,00 zł 59,00 zł