Menu
Izotoniki

Wspomagają nawodnienie organizmu, wyrównują poziom elektrolitów utraconych podczas ciężkiego treningu w procesie wydzielania potu, uzupełniają niedobory witamin i minerałów oraz w niewielkim stopniu węglowodanów utraconych podczas treningu.

Izotoniki Jest 7 produktów.

 • 0 Recenzje

  IDEALNE UZUPEŁNIENIE ELEKTROLITÓW! OPTYMALNA DAWKA WĘGLOWODANÓW! ORZEŹWIAJĄCY SMAK !

  1,50 zł
  Na stanie
 • 0 Recenzje

  NAWADNIA ORGANIZM PODCZAS WYSIŁKU GASI PRAGNIENIE, ZNAKOMICIE SMAKUJE UZUPEŁNIA MIKRO I MAKROELEMENTY PRZYCZYNIA SIĘ DO SZYBSZEJ REGENERACJI

  49,00 zł
  Na stanie
 • 0 Recenzje

  Izotoniczny żel energetyczny ,opakowanie SiS Go Isotonic Energy zawiera 22g węglowodanów. Taka porcja dostarcza energii na 20 do 30 minut ćwiczeń. Żel jest łatwy i szybki w użyciu, a co najważniejsze, nie podrażnia przełyku, ponieważ jest łagodny w smaku i nie trzeba go popijać wodą. I to właśnie dlatego jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

  10,00 zł
  Na stanie
 • 0 Recenzje

  SiS GO Isotonic Energy + żel kofeinowy 75mg opiera się na ustalonej nauce o żelu izotonicznego Energy SiS GO, pierwszego na świecie i jedynego prawdziwie izotonicznego żelu energetycznego.

  12,00 zł
  Na stanie
 • 0 Recenzje

  Nutrend EnduroSnack energetyczny żel przeznaczony do stosowania w trakcie wyczynowego wysiłku sportowego, uwzględniający zapotrzebowanie organizmu na energię.

  7,00 zł
  Na stanie
 • 0 Recenzje

  Cytomax to suplement, którego celem jest zwiększenie zawartości glikogenu mięśniowego i wątrobowego (tak zwane ładowanie), podczas ciężkich, wyczerpujących treningów.

  49,00 zł
  Na stanie
 • 0 Recenzje

  Napój izotoniczny uzupełniający witaminy i minerały, zapewniający maksymalną wydajność, oraz zapobiegający skurczom mięśni.

  199,00 zł
  Na stanie
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów