Obniżka! REAL PHARM GLUTAMINE 500 G +

REAL PHARM GLUTAMINE 500 G

0 Recenzje

79,00 zł

-10,00 zł

New product

10 Items

BARDZO WYSOKIE STĘŻENIE GLUTAMINY W KAŻDEJ PORCJI!!!

Więcej szczegółów

- +

płatność tpay

Opis produktu:

Glutamina Real Pharm 500g to najwyższej jakości produkt bazujący na L-glutaminie, będącej jednym z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych aminokwasów egzogennych.

Glutamina Real Pharm 500g odpowiada za regulację syntezy białek w organizmie oraz działa jako prekursor i przekaźnik azotu. Dodatkowo dba o równowagę kwasową i  wzmacnia system odpornościowy.

Dzięki tym funkcjom, l-glutamina odgrywa rolę zarówno antykataboliczną, jak i anaboliczną, pełniąc również rolę nośnika azotu, co zawdzięcza faktowi, iż zawiera w przeciwieństwie do innych aminokwasów dwa atomy azotu.Dawkowanie:

Porcję produktu 5,4 g wymieszać z 200 ml wody lub soku spożywać do 2 razy dziennie.  Nie przekraczać maksymalnych 2 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI:Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.


Składniki:

Składniki aktywne1 porcja(5,4g)%ZDS2 porcje(10,8 g)%ZDS
L-glutamina5 g**10 g**

%ZDS – Zalecane Dzienne Spożycie, ** – brak ustalonej normy ZDS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

REAL PHARM GLUTAMINE 500 G

REAL PHARM GLUTAMINE 500 G

BARDZO WYSOKIE STĘŻENIE GLUTAMINY W KAŻDEJ PORCJI!!!