REAL PHARM BETA ALANINA 300 G +

REAL PHARM BETA ALANINA 300 G

0 Recenzje

69,00 zł

New product

10 Items

BETA ALANINA NAJCZYSTSZEJ JAKOŚCI. ŚWIETNIE ZWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ TRENINGU I OPÓŻNIA ZMĘCZENIE !!!

Więcej szczegółów

- +

płatność tpay

Opis produktu:

Beta Alanine Real Pharm 150caps. to preparat zawierający beta alaninę najczystszej jakości. skondensowany w łatwych do połknięcia kapsułkach o wysokim stężeniu aż 1100mg !!! Produkt ma za zadanie zapobiegać przede wszystkim przedwczesnemu zmęczeniu i wspomagać przyrost czystej masy mięśniowej. Dodatkowo zwiększa wytrzymałość organizmu, zwiększać wydajność treningu oraz poprawiać regenerację.

Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.

Beta Alanine Real Pharm 150caps. przekształcana jest w organizmie w karnozynę, która to właśnie odpowiada za powyżej opisane reakcje, a sama w sobie powoduje gwałtowny wzrost masy mięśniowej oraz zapobiega zakwasom (poprzez blokowanie wytwarzania kwasu mlekowego).

Karnozyna występuje w bardzo dużych ilościach w mięśniach szkieletowych, a jej umiejscowienie to najsilniejszy typ II włókien mięśniowych szybko drgających, dzięki czemu opóźnia spadek pH, zwiększając długość i efektywność treningową.Dawkowanie:

Porcję produktu 1,5 g wymieszać z 200 ml wody lub soku spożywać 1 raz dziennie. Nie przekraczać maksymalnej 1 porcji produktu do spożycia dziennie. UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt przeznaczony dla dorosłych i zdrowych osób. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące .


Składniki:Składniki aktywne1 porcja (1,5 g)%ZDS
beta alanina1,37 g**

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

REAL PHARM BETA ALANINA 300 G

REAL PHARM BETA ALANINA 300 G

BETA ALANINA NAJCZYSTSZEJ JAKOŚCI. ŚWIETNIE ZWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ TRENINGU I OPÓŻNIA ZMĘCZENIE !!!