FA Carborade Recovery Bar 40g +

FA Carborade Recovery Bar 40g

0 Recenzje

2,50 zł

New product

15 Items

  • SMACZNY I PRAKTYCZNY POSIŁEK W PRACY, W SZKOLE, NA TRENINGU
  • NATYCHMIASTOWY ZASTRZYK ENERGII
  • IDEALNA PRZEKĄSKA W CIĄGU DNIA DLA KAŻDEGO

Więcej szczegółów

- +

Carborade® Recovery Bar to baton, w którym wszystkie składniki wspierają właściwą regenerację powysiłkową, zawiera wyjątkową mieszankę węglowodanów prostych i złożonych, białka mleczne oraz triacyloglicerole co w połączeniu z polewą mlecznej czekolady, daje produkt kompletny o delikatnej konsystencji i niesamowity w smaku.

Carborade® Recovery Bar został tak zaprojektowany aby dostarczyć organizmowi nie tylko węglowodany, które organizm wykorzystuje jako źródło energii do utraconych w czasie wysiłku zapasów glikogenu ale przede wszystkim dostarcza kluczowe dla regeneracji potreningowej białko. Ponieważ białka przyczyniają się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej organizmu, dlatego ich podaż po wysiłku jest tak istotna.

Organizm musi mieć źródło aminokwasów z których będzie mógł syntetyzować nowe bądź naprawiać uszkodzone przy ćwiczeniach mięśnie. Wszystkie składniki produktu wspierają potreningową regenerację organizmu.

SKŁAD

SKŁADNIKI AKTYWNE:Carborade® Recovery Bar
Porcja:40g
Ilość porcji w opakowaniu:1
Opakowanie:40g
Zawartość:w porcjizaw:% ZDS*
Wartość energetyczna200 kcal

Białko

4g

Węglowodany

21g

Tłuszcz

10g
Składniki: Czekolada mleczna 30% [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa,serwatka w proszku, mleko od tłuszcz one w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator( lecytyna sojowa ), aromat], nadzienie 70% [syrop glukozowy, prażone orzeszki ziemne 16%, syrop cukru inwertowanego, cukier, maltodekstryny, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitol), mleko od tłuszcz one w proszku, emulgator( lecytyna sojowa ), sól,

regulator kwasowości

 ( cytrynian sodu ), aromat].

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

FA Carborade Recovery Bar 40g

FA Carborade Recovery Bar 40g

  • SMACZNY I PRAKTYCZNY POSIŁEK W PRACY, W SZKOLE, NA TRENINGU
  • NATYCHMIASTOWY ZASTRZYK ENERGII
  • IDEALNA PRZEKĄSKA W CIĄGU DNIA DLA KAŻDEGO