DZIKI BILL ZESTAW OSTRYCH SOSÓW + KOSZULKA - 3 x 200ml

0 Recenzje

97,00 zł

New product

1 Item

Ostatnie egzemplarze!

POLSKIE I NAPRAWDĘ OSTRE SOSY!

Więcej szczegółów

- +

Sos Dziki Bill Jalapeno to bez dwóch zdań najciekawszy ostry sos dostępny w Polsce. Nie ustępuje wiele ostrością sosowi Habanero, ale charakteryzuje się bardzo głębokim smakiem, zupełnie odmiennym od smaków których można się spodziewać po ostrych sosach.

Sos Habanero to nasz podstawowy produkt. Jest wyjątkowo ostry i zupełnie inny od produktów które znasz. Jest wielokrotnie ostrzejszy od powszechnie dostępnych, tak zwanych „pikantnych” sosów. Równocześnie, dużo lepiej od popularnych importowanych produktów, sprawdza się jako dip.

Sos Dziki Bill Habanero X to najostrzejszy sos produkowany i butelkowany w Polsce. Na uderzenie ostrości nie trzeba długo czekać, a jego smak i palenie utrzymuje się przez dłuższy czas. Pomimo swojej ostrości, Habanero X nie ustępuje smakiem swoim braciom, a są tacy, którzy twierdzą, że smakuje znacznie lepiej.

Wszystkie składniki są naturalne. Zero sztucznych barwników i konserwantów. Dziki Bill jest wegański i - co najważniejsze - piekielnie ostry.

Skład sosu Jalapeno: Skład: Papryka jalapeno, cebula, przecier pomidorowy (pomidory, sól, kwas cytrynowy), ocet jabłkowy, czosnek, woda, cukier, olej rzepakowy, sól, kmin rzymski

Skład sosu Habanero: Przecier pomidorowy (pomidory, sól, kwas cytrynowy), papryka habanero, papryka chili, cebula, sok z cytryny, cukier, ocet jabłkowy, olej rzepakowy, czosnek, sól.

Skład sosu Habanero X: Przecier pomidorowy (pomidory, sól, kwas cytrynowy), papryka habanero, cebula, sok z cytryny, cukier, ocet jabłkowy, olej rzepakowy, czosnek, sól, syrop klonowy, papryka wędzona.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DZIKI BILL ZESTAW OSTRYCH SOSÓW + KOSZULKA - 3 x 200ml

DZIKI BILL ZESTAW OSTRYCH SOSÓW + KOSZULKA - 3 x 200ml

POLSKIE I NAPRAWDĘ OSTRE SOSY!